Доставка
Доставка по Україні, Росії і країнах СНД здійснюється з нашого східно-європейського складу в Києві (Україна). Ми використовуємо сервіси доставки Nova Poshta, UAPOST і DHL. Час доставки варіюється в залежності від країни і адреси.

Доставка по Україні (1-2 робочих дні) - безкоштовно.

Доставка поза Україною розраховується індивідуально. Зв'яжіться з нашими менеджерами або перейдіть на міжнародну версію сайту.
ОПЛАТА
Ми приймаємо до оплати пластикові картки Visa / MasterCard і всі пластикові карти, дозволені до оплати в системах WayForPay. Так само можлива оплата методом виставлення інвойсу на вашу електронну адресу.
ВІДСТЕЖЕННЯ СТАТУСУ
Як тільки ваше замовлення буде відправлений, ви отримаєте повідомлення електронної пошти з номером накладної для відстеження його в режимі онлайн.
ПОВЕРНЕННЯ
Закон передбачає право покупця повернути товар належної якості, який не підійшов своєю формою, кольором та іншими індивідуальними характеристиками протягом 14 днів з дня, наступного за покупкою. Такий товар не повинен бути у використанні і зобов'язаний зберегти свій товарний вигляд, включаючи упаковку.

Напишіть нам для отримання адреси для повернення, потім відправте товар. Як тільки ми отримаємо товар назад, ми дамо вам знати і опрацюємо повернення коштів за покупку.
Made on
Tilda